ایربگ خودرو

ایربگ در خوردو به زبان ساده

وقتی خودرو دارای سیستم کیسه هوا یا ایربگ با شدت معینی با خودرو یا با شیئ خارجی دیگری برخورد می کند ، سنسورهای تهبیه شده در بدنه خودرو که عموما در پشت سپر خودرو و نیز در اطراف بدنه خودرو هستند ، اثر برخورد را به سیگنال های الکتریکی تبدیل کرده و به کامپیوتر مرکزی ایربگ ارسال می کند . کامیوتر مرکزی مقدار و شدت ضربه را برسی کرده و چاشتی های عمل کننده که باعث ایجاد انفجار کنترل شده ای در پشت کیسه هوا می شود دستور می دهد . واکنش شیمیایی حاصل از انفجار کیسه را در کسری از ثانیه ، یعنی پیش از اصابت راننده به فرمان یا داشبورد ، پر می کند و مانع از برخورد شدید با بدنه خودرو می شود . کیسه هوا دارای منافذ خیلی کوچکی است که بعد از تصادف گاز داخل آن را خارج می کند تا با عث خفگی نشده و عمل بیرون آمدن سرنشین راحت باشد . پس از عمل کردن کیسه ها درب ها باز شده و موتور به طور اتوماتیک خاموش می شود . برای خرید انواع یونیت انواع ایربگ و نیز مجوعه کیسه هوای سرنشین و راننده انواع خودرو داخلی با ما در تماس باشید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

واتساپ : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

فروشگاه ما : ایسیو بانک

blank blank blank
blank

حمزه پوراقبالی هستم . کارشناس برق و الکترونیک . فعال تجاری در حوزه کامپیوترهای خودرویی . برای این که بتوانیم نیازهای مردم عزیزمان را در حوزه لوازم یدکی خودرو اللخصوص زمینه گسترده و کمی ناشناخته یونیت کنترل های خودرویی ، به راحتی و با اطمینان خاطر و بدون ضرر و زیان برآورده به خیر کنیم ، پا به این عرصه گذاشته ایم . و نیز کارآفرینی و توسعه تجاری در بازار تجهیزات وابسته به خودرو را پیگیری میکنیم . اانشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *