در پژو پارس های موتور XU7 دنده دستی ایسیوهای مختلف و متنوعی نصب شده است . اما در پژو پارس های دنده اتومات با موتور TU5 ای سی یو بوش ME7.4.5 فقط نصب هست . این ایسیو سه سوکت بوده بازه قیمت نوع آکبند آن در این زمان چیزی در حدود ۸۰۰ تا ۹۰۰ هزار تومان می باشد .برای خرید انواع تعمیری ، داغی ، استوک و آکبند این محصول تماس بگیرید.

ایسیو بوش ME7.4.5

ecu بوش ME7.4.5 پژو ۲۰۶

ایسیو گیربکس پژو پارس اتومات شبیه ایسیو گیربکس پژو ۲۰۶ بوده و زیمنس AL4 می باشد که با نوع پژو ۲۰۷ و یا L90 و مگان و ساندرو تفاوت دارد . ای سی یو بوش ME7.4.5 نوع استوک هم نزد ما موجود بوده و قیمت مناسب تری نصب به نوع اکبند دارد .

در دو تصویر زیر مدارات زیر و روی برد را می توانید ببینید .

ایسیو بوش ME7.4.5

تصویر روی برد ای سی یو بوش ME7.4.5

ایسیو بوش ME7.4.5

تصویر زیر برد ای سی یو بوش ME7.4.5

قطعات الکترونیکی به کار رفته در ای سی یو بوش ME7.4.5

  • آی سی ۲۸ پایه ۳۰۴۲۴ برای دریافت اطلاعات ناک سنسور
  • LM2904 تقویت کننده سیگنال
  • ترانزیستور ۳۰۰۵۷ برای سوئیچ کویل ۱ و ۴ و نیز دومی برای ۲ و ۳
  • DALE WSR-2 برای فیوز ترانزیستورهای سوئیچ کویل
  • M95320 به عنوان آی سی حافظه ایپرام
  • ST10F275 میکروکنترلر ایسیو بوش ME7.4.5
  • TLE7209 برای رابط دریچه گاز برقی
  • ۳۰۴۳۵۱۸ برای واسط شبکه CAN
  • ۳۰۵۳۶ برای راه اندازی گرم کن سنسور اکسیژن / انژکتورها / رله دوم و رله فن
  • ۳۰۶۰۶ آی سی رگولاتور ، کنیستر ، ارتباط با دیاگ ، چراغ چک ، رله اول و دریافت سیگنال دور موتور

بر روی پژو پارس های جدید سیستمی موسوم به CEC نصب شد که امکانات رفاهی و همینطور امکان عیب یابی سریعتر در برق خودرو را فراهم کرده است که بر روی پژو پارس های اتومات نیز نصب شده است. جعبه فیوز داخل محفظه موتور EBB و جعبه فیوز داخل اتاق IPFRB نام دارد. یونیت کنترل مرکزی در این سیستم CEC نام دارد که سمت چپ پای راننده و زیر جعبه فیوز IPFRB قرار دارد. برای خرید این جعبه فیوزها نیز می توانید نظیر ECU پژو پارس با ما در تماس باشید.

بر روی پژو پارس یا پرشیا قدیم از بدو تولبد تا کنون ایسیو های مختلفی به کار رفته است . انواع ای سی یو زیمنس ، ایسیو مگنتی مارلی ، ساژم و ECU بوش . ایسیو پژو پارس برای موتور زانتیا ۱۸۰۰ نیز همان ایسیو زانتیا ۱۸۰۰ است که بوش MP7.3 نام دارد .برای خرید انواع ایسیو خودروهای داخلی در کانال تلگرامی ما عض شوید و از محصولات آکبند و استوک ما مطلع شوید.

حمزه پوراقبالی هستم . کارشناس برق و الکترونیک . فعال تجاری در حوزه کامپیوترهای خودرویی . برای این که بتوانیم نیازهای مردم عزیزمان را در حوزه لوازم یدکی خودرو اللخصوص زمینه گسترده و کمی ناشناخته یونیت کنترل های خودرویی ، به راحتی و با اطمینان خاطر و بدون ضرر و زیان برآورده به خیر کنیم ، پا به این عرصه گذاشته ایم . و نیز کارآفرینی و توسعه تجاری در بازار تجهیزات وابسته به خودرو را پیگیری میکنیم . اانشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *