ایسیو نیمه انژکتور پرایدآکبند و استوک

پراید های قبل از ده هشتاد کاربراتوری بودند و بین سالهای ۸۰ تا ۸۵ با مدل های ایسیو نیمه انژکتور با ایسیو زیمنس کیا وارد بازار شدند . در واقع چیزی به نام ایسیو نیمه انژکتوری معنایی ندارد و تنها به دلیل شباهت کویل این پراید ها به مدل های کاربراتوری به آنها نیمه انژکتوری اطلاق می شود . این براید ها به دلیل معایبی که داشتند با نوع ایسیو جدید و قطعات جدید جایگزین شدند . انواع ایسیو پراید از جمله زیمنس continantal و VDO و کروز در دوتیپ تک و دوگانه سوز معمولی و نیز شبکه دار و ایسیو نیمه انژکتور(مصطلح شده) را می توانید از ما خرید کنید.

 

برخی تعمیرکاران پراید نیمه انژکتوری را نام گذاری درستی نمی دانند و اسم پراید زیمنس قدیم و یا پراید کیا طرح زیمنس و یا اسامی مشابه آن نام گذاری میکنند.

معایب سیستم پراید با ایسیو نیمه انژکتور

  • کمبود قطعات یدکی مناسب برای این خودروها
  • بی کیفتی در قطعات موجود در بازار
  • عدم تسلط کافی تعمیرکاران برای تعمیر این نوع خودرو
  • عدم رقبت مشتریان برای خرید این نوع خودرو
  • گرانی برخی قطعات در این سیستم سوخت رسانی

قطعات برقی این مدل از پرایدهای نیمه انژکتوری در برخی فروشگاه ها فقط موجود است .

از طرفی به دلیل کمبود توضیع کننده قیمت بالایی به خود میگیرند .

برای خرید ایسیو و دسته سیم و برخی اقلام موجود این مدل از پراید ها با ما در تماس باشید .

حمزه پوراقبالی هستم . کارشناس برق و الکترونیک . فعال تجاری در حوزه کامپیوترهای خودرویی . برای این که بتوانیم نیازهای مردم عزیزمان را در حوزه لوازم یدکی خودرو اللخصوص زمینه گسترده و کمی ناشناخته یونیت کنترل های خودرویی ، به راحتی و با اطمینان خاطر و بدون ضرر و زیان برآورده به خیر کنیم ، پا به این عرصه گذاشته ایم . و نیز کارآفرینی و توسعه تجاری در بازار تجهیزات وابسته به خودرو را پیگیری میکنیم . اانشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *