ایسیو پژو پرشیا

ایسیو پژو پرشیا مدل سال ۸۲ ۸۱

در خودرو پژو پرشیا و نیز پژو ۴۰۵ سال های ۸۰ ۸۱ ۸۲ بیشترین ایسیوهایی که مصرف می شد عبارت بودند از ساژم SL96 و ساژم S2000-10 . وجه مشترک این ایسیوها این بود که از یک شرکت بوندو وجه تمایز آنها در شکل کانکتور آنها و نیز اختلافات جزئی در مدارات الکترونیکی داخلی . کانکتور ایسیو SL96 که در خودرو پژو پرشیا با برچسب آبی رنگ است به صورت تک کانکتور یا تک سوکت است و در ایسیو ساژم S2000-10 به صورت سه فیش یا سه کانکتور است . هر دو این ایسیو ها مدارت الکترونیکی رزین یا موم ریزی شده دارند . بنابراین تعمیر آنها نیز با دشواری هایی همراه است . و نیز به گفته برخی تعمیرکاران ایسیو بعد از تعمیر اول ایسیو چندان کارایی نداشته و بهتر است تعویض شود . برای خرید ایسیو ساژم SL96 و نیز ساژم S2000-10 ماشین پژو پرشیا با ما در  تماس باشید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

واتساپ : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

فروشگاه ما : ایسیو بانک

blank blank blank
blank

حمزه پوراقبالی هستم . کارشناس برق و الکترونیک . فعال تجاری در حوزه کامپیوترهای خودرویی . برای این که بتوانیم نیازهای مردم عزیزمان را در حوزه لوازم یدکی خودرو اللخصوص زمینه گسترده و کمی ناشناخته یونیت کنترل های خودرویی ، به راحتی و با اطمینان خاطر و بدون ضرر و زیان برآورده به خیر کنیم ، پا به این عرصه گذاشته ایم . و نیز کارآفرینی و توسعه تجاری در بازار تجهیزات وابسته به خودرو را پیگیری میکنیم . اانشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *