تعمیر ایسیو بوش

تعمیر ایسیو بوش ۷.۴.۴ ماشین پژو ۲۰۶

روی خودروی پژو ۲۰۶ ایسیوهای مختلفی نصب شده . از جمله آن BOSCH 7.4.4 هست . این ایسیو دو عدد حافظه یکی ایپرام ۸ پایه و دیگری حافظه فلش ۴۴ پایه دارد . غیر از این دو IC که برنامه ریزی می شود ، در این ایسیو ۵ آی سی دیگر وجود دارد که برنامه ریزی نمی شوند و در صورت ایراد پیدا کردن تعویض می شوند . IC کوئل ، IC  انژکتور ، IC شبکه CAN ، و آی سی دریچه گاز برقی . میتوان گفت یک قاعده کلی برای تعمیر ایسیو وجود دارد و آن هم این است که اگر ایرادی که در خودرو هست و IC متناظر با آن ایراد در برد ایسیو وجود دارد پس ایراد سخت افزاری بوده و تعویض IC حل می شود و اگر ایراد مربوطه در خودرو IC نداشت آنگاه ایراد نرم افزاری بوده و به روش دانلود ، ریست یا فلش کردن حل می شود . برای تهیه انواع لوازم برقی خودرو و ایسیوهای آن و نودهای مختلف در خودروهای جدید با ما در ارتباط باشید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

واتساپ : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

فروشگاه ما : ایسیو بانک

blank blank blank
blank

حمزه پوراقبالی هستم . کارشناس برق و الکترونیک . فعال تجاری در حوزه کامپیوترهای خودرویی . برای این که بتوانیم نیازهای مردم عزیزمان را در حوزه لوازم یدکی خودرو اللخصوص زمینه گسترده و کمی ناشناخته یونیت کنترل های خودرویی ، به راحتی و با اطمینان خاطر و بدون ضرر و زیان برآورده به خیر کنیم ، پا به این عرصه گذاشته ایم . و نیز کارآفرینی و توسعه تجاری در بازار تجهیزات وابسته به خودرو را پیگیری میکنیم . اانشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *