تعمیر ایسیو

تعمیرات ایسیو(ECU):

ایسیو ( کامپیوتر خودرو ) به معنای مرکز کنترل خودرو است و از کلمه Electronic Control Unit  گرفته شده است و به نوعی به عنوان مغز متفکر خودرو محسوب می شود.

در صورت  خرابی و ایراد در ایسیو ، خودرو روشن نمی شود و یا به خوبی کار نمی کند. باتوجه به شرایط اقتصادی موجود در صورت بروز هرگونه مشکل برای کامپیوتر خودرو بهترین راهکار تعمیر ایسیو می باشد چرا که برای خرید قطعه نو باید چندین برابر هزینه کنید.

تعمیر ایسیو در شرکت ایسیو بانک:

شرکت ایسیو بانک در راستای خدمت رسانی و رضایت مشتریان تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو را توسط بهترین کارشناسان مجرب و با تخصص انجام می دهد شما می توانید سفارش خود را از طریق تماس یا واتس اپ ثبت کنید.

شماره تماس ما : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷ 

شماره واتس آپ ما : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

امتیازات ایسیو بانک برای تعمیر کامپیوتر خودرو:

تخصص و تجربه :

تمامی تعمیرکارانی که در شرکت ایسیوبانک مشغول به فعالیت هستند از بهترین افراد در این زمینه هستند که هرساله تعمیرات و خرابی های انواع ایسیوهای خودروهای ایرانی و خارجی را با بهترین کیفیت ممکن و ضمانت انجام می دهند.

blank

قطعات اصلی و اورجینال :

استفاده از قطعات تقلبی، علاوه بر کوتاه کردن عمر ایسیو و تولید هزینه‌های جدید، امکان ایجاد خطرات جانی رو هم به همراه داره که ما با استفاده از قطعات اصل و اورجینال در تعمیرات خود، احتمال این خطرات رو به صفر می‌رسانیم.

هزینه کم در تعمیرات ایسیو :

به دلیل این که متخصصان ما به تمام نقاط قوت و ضعف انواع کامپیوترهای خودرو آشنایی کامل دارند، در صورت بروز هرگونه مشکل در سریع‌ترین زمان، مشکل رو پیدا می‌کنند و به‌ بهترین شکل ممکن آن را رفع می‌کنند.

خدمات سریع:

شرکت ایسیو بانک با وجود داشتن متخصصان باتجربه در حوزه تعمیرات، در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیرات انواع ایسیو را انجام می دهد و با ضمانت به محل شما راسال می کند.

blank

هزینه و روش پرداخت تعمیرات در شرکت ایسیوبانک:

گام اول ( مشاوره فنی ) :

بعد از تماس با شرکت ایسیوبانک برای تعمیر کامپیوتر خودرو ابتدا توسط تعمیرکاران مشاوره فنی دریافت می کنید تا شما و تعمیرکاران از خرابی ایسیو اطمینان پیدا کنید.

گام دوم ( ارسال قطعه ) :

بعد از اینکه خرابی ایسیو محرز شد از شما خواسته می شود که ایسیو خود را برای تعمیرات ارسال کنید.

نکته ۱: در زمان ارسال ایسیو از شما خواسته می شود مشکلات ایسیو خودرو را لیست کنید و یا به صورت عکس یا فیلم داخل واتس اپ ارسال کنید.

نکته۲ : در برخی موارد برای تعمیرات نیاز است که ریموت ماشین یا سوئیچ همراه با ایموبیلایزر ماشین فرستاده شود که در زمان ارسال قطعه به شما اطلاع داده می شود.

گام سوم ( بررسی و برآورد هزینه ) :

 بعد از اینکه ایسیو به دست ما رسید تعمیرکاران با بررسی دقیق و تست ایسیو ایرادات و خرابی ها را تشخیص می دهند در ادامه با شما تماس گرفته می شود و هزینه تعمیرات به شما اطلاع داده می شود بعداز موافقت مشتری ، تعمیرات ایسیو انجام می گیرد.

گام چهارم ( تسویه حساب ) :

بعد از تعمیر ایسیو ، شماره حساب برای شما ارسال می شود تا هزینه تعمیرات توسط مشتری پرداخت شود ، بعد از تسویه کامل ، ایسیو برای شما ارسال می شود.

 blank

با کلیک بر روی تصاویر زیر از سایت فروشگاهی و شبکه های اجتماعی ما دیدن کنید و همچنین نمونه کارهای ما را در کانال تلگرامی ما ببینید. 

blank    blank   blank