تعمیر ای سی یو ساژم

تعمیر ای سی یو ساژم سمند پراید و پژو

به نام خداوند شنوا . ای سی یو ساژم از نوع SL96  تا انواع S2000 ایرادات مشابه سخت افزاری پیدا می کنند . هرچند ممکن است نوع قطعه و محل قطعه تغییر کند اما روی هم رفته زیاد از دید کلی با هم فرق ندارند . ای سی یو های ساژم روی انواع خودروهای داخلی چه از گروه ایرانخودرو باشد نظیر سمند و انواع پژو و چه از شرکت سایپا باشد نظیر انواع پراید نصب است . ای سی یو های شرکت ساژم یک مشخصه بارز دارن و آن رزین ریخته شده بر روی بردهای آن است که کار تعمیر آن را کمی سخت می کند . برای رسیدن به قطعه خراب و یا مسیر قطع شده در برد باید رزین را برداشت . راه ابتدایی کندن رزین با کاتر است و روش بهتر استفاده از اسید ها و حلال های حل کننده رزین است ، که البته هر دو کمی زمانبر هستند . موقع کندن رزین خیلی مراقب باشید تا به برد و مسیرهای الکتریکی و قطعات آسیبی وارد نکنید . برای خرید انواع ای سی یو ساژم با قیمت ها و مدل های مختلف در شبکه های اجتماعی با ما همراه باشید و یا با شماره تماس های زیر با ما درتماس باشید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

واتساپ : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

فروشگاه ما : ایسیو بانک

blank blank blank
blank

حمزه پوراقبالی هستم . کارشناس برق و الکترونیک . فعال تجاری در حوزه کامپیوترهای خودرویی . برای این که بتوانیم نیازهای مردم عزیزمان را در حوزه لوازم یدکی خودرو اللخصوص زمینه گسترده و کمی ناشناخته یونیت کنترل های خودرویی ، به راحتی و با اطمینان خاطر و بدون ضرر و زیان برآورده به خیر کنیم ، پا به این عرصه گذاشته ایم . و نیز کارآفرینی و توسعه تجاری در بازار تجهیزات وابسته به خودرو را پیگیری میکنیم . اانشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *