انواع ایسیو

خرید انواع ایسیو ECU از مراکز اسقاط

یا علیم . مراکز اسقاط خودرو جایی هستند که خوروهای فرسوده برای تجزیه به مواد تشکیل دهنده به آنجا رجوع می کنند . این مراکز از سازمان های دولتی و انتظامی مجوزهای لازم را دارند و همه خودروها وارد شده به آنها به نحوی مطمئن شماره موتور و پلاک آخرین دارنده و مدارک مربوطه به آن را دریافت می کنند . ضایعات آهن آنها به مراکز ذوب آهن و دیگر قطعات آن هم برای بازیابی به مراکز دیگر بازیافت منتقل می شود . برخی تعمیرکاران از ایسیو آنها اگر سالم باشند برای تعویض خودروهای تعمیری استفاده می کنند که این کار به دلیل نبود این قطعه در فروشگاه ها به دلیل تحریم یا عدم تولید به فروش نمی رسد . ما از مراکز اسقاط معتبر دارای مجوز پس از استعلام از مراکز ذی صلاح اقدام به خرید ایسیو استوک می کنیم . در این رابطه با ما در ارتباط باشید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

واتساپ : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

فروشگاه ما : ایسیو بانک

blank blank blank
blank

حمزه پوراقبالی هستم . کارشناس برق و الکترونیک . فعال تجاری در حوزه کامپیوترهای خودرویی . برای این که بتوانیم نیازهای مردم عزیزمان را در حوزه لوازم یدکی خودرو اللخصوص زمینه گسترده و کمی ناشناخته یونیت کنترل های خودرویی ، به راحتی و با اطمینان خاطر و بدون ضرر و زیان برآورده به خیر کنیم ، پا به این عرصه گذاشته ایم . و نیز کارآفرینی و توسعه تجاری در بازار تجهیزات وابسته به خودرو را پیگیری میکنیم . اانشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *