ایسیو ساژم

فروش انواع ای سی یو خانواده ساژم و والئو

یا فتاح . در ده هشتاد که در واقع ده دوم ورود گسترده خودروهای انژکتوری با بازار خودروهای داخلی بود ، خودروسازهای داخلی اغلب از ای سی یو های وارداتی روی خودروها استفاده می کردند . در این بین شرکت ساژم و نیز والئو از فرانسه ای سی یو های پر تعداد تری داشتند . نظیر ای سی یو خانواده S2000 از ساژم که عبارت بودند ازS2000-10 / S2000-11 / S2000-21 / S2000-29 / S2000-35 / S2000-3E / S2000-3F/ PL4-LC و نیز از شرکت والئو عبارت بودند از VALEO PL4-ILC / PL4-SLC / PL4-PRIDE / J-34 / J35 / SAX500 . این ای سی ها امروزه به دو گروه وارداتی و اسقاطی از خودروهای خارج شده از خط مصرف تقسیم می شوند . برای خرید انواع ای سی یو های نامبرده با فاکتورهای معتبر با ما در تماس باشید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

واتساپ : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

فروشگاه ما : ایسیو بانک

blank blank blank
blank

حمزه پوراقبالی هستم . کارشناس برق و الکترونیک . فعال تجاری در حوزه کامپیوترهای خودرویی . برای این که بتوانیم نیازهای مردم عزیزمان را در حوزه لوازم یدکی خودرو اللخصوص زمینه گسترده و کمی ناشناخته یونیت کنترل های خودرویی ، به راحتی و با اطمینان خاطر و بدون ضرر و زیان برآورده به خیر کنیم ، پا به این عرصه گذاشته ایم . و نیز کارآفرینی و توسعه تجاری در بازار تجهیزات وابسته به خودرو را پیگیری میکنیم . اانشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *