به نام خدا . فروش ایسیو های نصب شده روی خودروهای ایرانی اعم از محصولات ایران خودرو ، سایپا ، زامیاد ، پارس خودرو و غیره را از ما بخواهید .

شاید برای خرید ایسیو خودرو خود به لوازم یدکی های مختلفی سر زده باشید و تعجب هم کرده باشید که چرا موجود نیست و یا چرا کم یاب است .

ایسیو از آن دسته از قطعاتی یدکی نیست که هر فروشنده لوازم یدکی از ان آگاهی داشته باشد . قیمت بالای این محصول ، تنوع خودروها و به تبع آن تنوع ایسیو ها ، فروش کم ایسیوها، تخصصی بودن نوع محصول از جمله دلایل عدم موجودی ایسیو در فروشنده های لوازم یدکی است . ایسیوهای شرکت های بوش ، ساژم ، زیمنس ، والوو و کروز که طی سالیان قبل تولید کننده های خودرو آنها را روی تولیدات خود نصب کرده اند و اینک بنا بدلایلی از جمله خرابی این قطعه یا سرقت این ایسیو نیاز به خرید آن دارید را از ما بخواهید .

حمزه پوراقبالی هستم . کارشناس برق و الکترونیک . فعال تجاری در حوزه کامپیوترهای خودرویی . برای این که بتوانیم نیازهای مردم عزیزمان را در حوزه لوازم یدکی خودرو اللخصوص زمینه گسترده و کمی ناشناخته یونیت کنترل های خودرویی ، به راحتی و با اطمینان خاطر و بدون ضرر و زیان برآورده به خیر کنیم ، پا به این عرصه گذاشته ایم . و نیز کارآفرینی و توسعه تجاری در بازار تجهیزات وابسته به خودرو را پیگیری میکنیم . اانشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *