ایسیو زیمنس 405

فروش ایسیو زیمنس ماشین پژو ۴۰۵

به نام حق . از سال های بعد از ۸۶ که شرکت کروز فعالیت گسترده خود را در زمینه تولید یونیت کنترل موتور با همکاری شرکت زیمنس VDO شروع کرد ، به نوعی تولید ایسیو در ایران می رفت تا بومی شود . با شروع نصب ایسیوهای زیمنس چه از نوع VDO و کانتینانتال و چه از نوع کروز دیگر استفاده از ایسیوهای ساژم S2000 روی پژو ۴۰۵ و دیگر تولیدات ایرانخودرو نصب نشد . روی ماشین پژو ۴۰۵ زیمنس های دوگانه با برچسبی تحت عنوان SIM2k-48VR نیز نصب شده است . همینطور یونیت های ایموبیلازر مختلفی نظیر CIM و ICU 1 و ICU 2 نصب شده است . برای خرید انواع ایسیو زیمنس نصب شده روی ماشین پژو ۴۰۵ با ما در تماس باشید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

واتساپ : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

فروشگاه ما : ایسیو بانک

blank blank blank
blank

حمزه پوراقبالی هستم . کارشناس برق و الکترونیک . فعال تجاری در حوزه کامپیوترهای خودرویی . برای این که بتوانیم نیازهای مردم عزیزمان را در حوزه لوازم یدکی خودرو اللخصوص زمینه گسترده و کمی ناشناخته یونیت کنترل های خودرویی ، به راحتی و با اطمینان خاطر و بدون ضرر و زیان برآورده به خیر کنیم ، پا به این عرصه گذاشته ایم . و نیز کارآفرینی و توسعه تجاری در بازار تجهیزات وابسته به خودرو را پیگیری میکنیم . اانشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *