ای سی یو مگنتی

فروش ایسیو مگنتی مارلی ماشین سمند

از جمله ایسیوهای نصب شده در ماشین سمند با موتور XU7 که از ابتدا به صورت انژکتوری وارد بازار شد ایسیو مگنتی مارلی یا به لاتین magenta marelli بوده است . شماره فنی این ایسیو MM8P است . شرکت مگنتی مارلی ایتالیا از بزرگان تولید لوازم یدکی خودرویی در سطح جهانی است . در ماشین سمند با ایسیو magenta marelli پمپ بنزین در خارج از باک بنزین نصب شده است و مجموعه ریل سوخت و منیفولید هوای فرودی به صورت یکپارچه ساخته شده و روی خودرو قرار گرفته است . ایسیو مگنتی مارلی به صورت یک سوکته است . در ماشین سمند با ایسیو مگنتی مارلی فشار شکن روی ریل سوخت بوده و یونیت فن برای راه اندازی فن خنک کننده موتور وجود دارد . در ایسیو مگنتی مارلی پاشش سوخت به صورت پاشش چهار انزکتور با هم است . برای خرید ایسیو magenta marelli با ما در تماس باشید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

واتساپ : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

فروشگاه ما : ایسیو بانک

blank blank blank
blank

حمزه پوراقبالی هستم . کارشناس برق و الکترونیک . فعال تجاری در حوزه کامپیوترهای خودرویی . برای این که بتوانیم نیازهای مردم عزیزمان را در حوزه لوازم یدکی خودرو اللخصوص زمینه گسترده و کمی ناشناخته یونیت کنترل های خودرویی ، به راحتی و با اطمینان خاطر و بدون ضرر و زیان برآورده به خیر کنیم ، پا به این عرصه گذاشته ایم . و نیز کارآفرینی و توسعه تجاری در بازار تجهیزات وابسته به خودرو را پیگیری میکنیم . اانشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *