فروش ایسیو Lovato

فروش ایسیو نیسان گاز سوز لواتو Lovato

به نام خدا . در سیستم های گاز سوز قدیمی تر از دو ایسیو برای کنترل موتور است استفاده می شود . درواقع انژکتور های بنزینی توسط ایسیو بنزین راه اندازی می شود و انژکتور های گاز توسط ایسیو گاز کنترل و پاشش می کند . در ایسیو های جدید تنها یک ایسیو کنترل همه انژکتورها را برعهده دارد که در این نوع از سیستم های دوگانه به ایسیو بایفیول یا دو سوخته گفته می شود . تفاوت ساختاری قابل توجهی در این دو سیستم دیده می شود . از جمله ایسیوهای گاز که در کنار ایسیو بنزین به کار می رود ایسیو لواتو یا lovato می باشد . که روی وانت نیسان های دوگانه قدیمی نصب شده است . برای خرید این ایسیو گاز با ما در ارتباط باشید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

واتساپ : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

فروشگاه ما : ایسیو بانک

blank blank blank
blank

حمزه پوراقبالی هستم . کارشناس برق و الکترونیک . فعال تجاری در حوزه کامپیوترهای خودرویی . برای این که بتوانیم نیازهای مردم عزیزمان را در حوزه لوازم یدکی خودرو اللخصوص زمینه گسترده و کمی ناشناخته یونیت کنترل های خودرویی ، به راحتی و با اطمینان خاطر و بدون ضرر و زیان برآورده به خیر کنیم ، پا به این عرصه گذاشته ایم . و نیز کارآفرینی و توسعه تجاری در بازار تجهیزات وابسته به خودرو را پیگیری میکنیم . اانشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *