ای سی یو SSAT

فروش ایسیو SSAT خودرو پژو پارس ۴۰۵

یا غفار . ایسیو SSAT بر روی خودرو های پژو پارس و پژو ۴۰۵ دوگانه سوز سال های ۹۲ و ۹۳ نصب شده است . این ایسیو نوع بایفیول نیز دارد و نیاز به ایسیو جدا گانه گاز را منتفی می کند . این ECU در دو دسته یورو ۲ (EURO2) و یورو ۴ (EURO4) به کار رفته است .ایسیو SSAT از ایموبیلایزر پشتیبانی می کند . این ایسیو دو کانکتور دارد . تعمیر پذیری آن به دلیل آن که موم ریزی روی آن انجام نمی شود خوب است . نوع تک سوز این ایسیو نیز روی خودرو پژو پار و ۴۰۵ نصب است . یکی از دو کانکتور این ایسیو خالی می ماند و به جایی متصل نیست . نوع یورو ۴ این محصول به جای ایسیو یورو ۲ قابل استفاده و جایگذاری است . برای خرید نوع SSAT-CNG و تک سوز ایسیو SSAT با شماره تماس های ذیل و شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

واتساپ : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

فروشگاه ما : ایسیو بانک

blank blank blank
blank

حمزه پوراقبالی هستم . کارشناس برق و الکترونیک . فعال تجاری در حوزه کامپیوترهای خودرویی . برای این که بتوانیم نیازهای مردم عزیزمان را در حوزه لوازم یدکی خودرو اللخصوص زمینه گسترده و کمی ناشناخته یونیت کنترل های خودرویی ، به راحتی و با اطمینان خاطر و بدون ضرر و زیان برآورده به خیر کنیم ، پا به این عرصه گذاشته ایم . و نیز کارآفرینی و توسعه تجاری در بازار تجهیزات وابسته به خودرو را پیگیری میکنیم . اانشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *