پخش ECU پارس

فروش ای سی یو ماشین پژو پارس استوک و آکبند

یا مدبر . پژو پارس ، این ماشین نسبتا محبوب ایرانی ها در دهه ۸۰ که نمونه کمی ارتقا یافته پژو ۴۰۵ با ظاهری کمی خشن تر ، از سال ۱۳۷۸ به طور رسمی وارد بازار ایرانی ها شد . اولین نام این ماشین X9 بود که بعدا به پژو پرشیا و بعدا به پژو پارس تغییر نام داد . نسخه دوم پژو پارس که با عنوان پژو پارس ELX وارد بازار شده بود ، موتور زانتیا و چند آپشن مختصر داشت . پژو پارس ها در پنج مدل تولید می شده اند که عبارت بودند از پارس ۱۶ سوپاپ که موتور TU5 روی ان نصب بود ، پارس دوگانه که ای سی یو S2000 CNG و برخی ای سی یو های بایفیول امروز را بر روی خود داشتند ، پارس اگزک یا موتور زانتیا ، پارس ELX که با دو موتور ۱۸۰۰ و ۲۰۰۰ که پارس XUM نیز گفته می شوند . برای خرید انواع ای سی یو نو آکبند و یا استوک پژو پارس با ما در تماس باشید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

واتساپ : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

فروشگاه ما : ایسیو بانک

blank blank blank
blank

حمزه پوراقبالی هستم . کارشناس برق و الکترونیک . فعال تجاری در حوزه کامپیوترهای خودرویی . برای این که بتوانیم نیازهای مردم عزیزمان را در حوزه لوازم یدکی خودرو اللخصوص زمینه گسترده و کمی ناشناخته یونیت کنترل های خودرویی ، به راحتی و با اطمینان خاطر و بدون ضرر و زیان برآورده به خیر کنیم ، پا به این عرصه گذاشته ایم . و نیز کارآفرینی و توسعه تجاری در بازار تجهیزات وابسته به خودرو را پیگیری میکنیم . اانشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *