ٍECU غرب استیل MAW

فروش ای سی یو MAW پژو ۲۰۶

 در خودروهای پژو ۲۰۶ تولید داخل شرکت ایرانخودرو ای سی یو های مختلقی به کار رفته که که در تیپ ۲ و تیپ ۵ که امروز تولید می شود ای سی یو MAW نصب شده است . از روی برچسب نصب شده بر روی این ای سی یو  می توان به خودروی مورد استفاده  پی برد . ای سی MAW شرکت غرب استیل با برچسب نارنچی برای تیپ ۵ و با برچسب زرد رنگ برای پژو ۲۰۶ تیپ ۲ . لازم به ذکر است که این ایسیوها بر روی خودرو های دیگر نیز اماکن نصب دارد و روی تیپ های مختلف پژو ۲۰۶ باید ای سی یو خود آن نصب شود . در تاریخ این پست قیمت نو آکبند این ای سی یو قیمتی از ۶۰۰ تا ۷۵۰ تومان دارد . برای خرید این ای سی یو و دیگز یونیت کنترل های پژو ۲۰۶ از جمله نودهای CCN , BCM , ICN ,EBCM و MFD با ما در تماس باشید .

برنامه ریزی و استخراج کد سوئیچ از ECU MAW:

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

واتساپ : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

فروشگاه ما : ایسیو بانک

blank blank blank
blank

حمزه پوراقبالی هستم . کارشناس برق و الکترونیک . فعال تجاری در حوزه کامپیوترهای خودرویی . برای این که بتوانیم نیازهای مردم عزیزمان را در حوزه لوازم یدکی خودرو اللخصوص زمینه گسترده و کمی ناشناخته یونیت کنترل های خودرویی ، به راحتی و با اطمینان خاطر و بدون ضرر و زیان برآورده به خیر کنیم ، پا به این عرصه گذاشته ایم . و نیز کارآفرینی و توسعه تجاری در بازار تجهیزات وابسته به خودرو را پیگیری میکنیم . اانشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *