بلوک MANDO پراید

فروش بلوک ترمز ABS پراید مندو MANDO

یا اول و یا آخر . روی خودروی پراید از انواع مخلتفی که از آن در جاده های کشور تردد می کند ترمز ABS از شرکت های مختلفی خریداری شده و روی آن نصب شده است . اغلب بلوک ها و یونیت های ترمز ABS وارداتی هستند و MANDO نیز وارداتی است . به واسطه فراگیر شدن استفاده از بلوک ترمز ABS از نوع مندو و نیاز به تامین این قطعه یدکی اساسی در خودرو پراید ، دست به تامین این بلوک ABS زدیم و در تعداد و یا تک فروشی به هموطنان عرضه می کنیم . امید است پاسخگوی نیاز مشتریان عزیز و بزگوار باشیم . برای ارتباط با ما از شماره های ذیل استفاده کنید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

واتساپ : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

فروشگاه ما : ایسیو بانک

blank blank blank
blank

حمزه پوراقبالی هستم . کارشناس برق و الکترونیک . فعال تجاری در حوزه کامپیوترهای خودرویی . برای این که بتوانیم نیازهای مردم عزیزمان را در حوزه لوازم یدکی خودرو اللخصوص زمینه گسترده و کمی ناشناخته یونیت کنترل های خودرویی ، به راحتی و با اطمینان خاطر و بدون ضرر و زیان برآورده به خیر کنیم ، پا به این عرصه گذاشته ایم . و نیز کارآفرینی و توسعه تجاری در بازار تجهیزات وابسته به خودرو را پیگیری میکنیم . اانشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *