فروش کروز کنترل

فروش کروز کنترل انواع خودرو داخلی خارجی

به نام خالق یکتا . کنترل سرعت بدون فشار پدال گاز ، اعلام هشدار صوتی در صورت تخطی از سرعت تنظیمی ، محدود کننده سرعت در مقدار تنظیمی از ویژگی های سیستم کنترل سرعت کروز است انواع خودروهای با دریچه گار برقی و دریچه گازی سیمی این قابلیت را دارند تا سیستم کروز کنترل یا کنترل سرعت روی آن سوار شود . اجزای تشکیل دهنده کروز کنترل در خودروهای با دریچه گاز سیمی عبارت اند از موتور عملگر دیچه گاز (در خودروهای با دریچه گاز سیمی مورد نیاز است) ، ECU یا واحد کنترل الکترونیکی که با کامپیوتر خودرو و دریچه گاز در ارتباط است و کلید های کنترل . کلید های کنترل در سه مدل بسته به سلیقه مشتری و مدل خودرو طراحی شده است . کلید روی دسته دنده ، کلید ریموت روی قربیلک فرمان ، کلید دستک که کنار دسته راهنما نصب می شود . برای کسب اطلاعات بیشتر در باره قیمت و نکات فنی با ما در تماس باشید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

واتساپ : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

فروشگاه ما : ایسیو بانک

blank blank blank
blank

حمزه پوراقبالی هستم . کارشناس برق و الکترونیک . فعال تجاری در حوزه کامپیوترهای خودرویی . برای این که بتوانیم نیازهای مردم عزیزمان را در حوزه لوازم یدکی خودرو اللخصوص زمینه گسترده و کمی ناشناخته یونیت کنترل های خودرویی ، به راحتی و با اطمینان خاطر و بدون ضرر و زیان برآورده به خیر کنیم ، پا به این عرصه گذاشته ایم . و نیز کارآفرینی و توسعه تجاری در بازار تجهیزات وابسته به خودرو را پیگیری میکنیم . اانشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *