فروش یونیت ایربگ

فروش یونیت ایربگ ACU پارس Continantal

یا فتاح (گشاینده امور) . کاری که یونیت ایربگ برای پیش کشنده کمربند ایمنی سرنشین انجام میده این هست که در صورت ترمز شدید یا تصادف اطلاعاتی که سنسورهای های نصب شده روی خودرو و نیز سنسور داخلی یونیت ارسال می کنند آنالیز و برسی شده و طبق یک الگوریتم خاصی وقتی این ضربات و کنش ها از محدوده خاصی تجاوز کرد ، فرمان انفجار چاشنی کمر بند ارسال می شود . با انفجار چاشنی چند ساچمه به سمت محور کمر بند ایمنی پرتاب می شود و باعث کشیده شدن سرنشین به طرف صندلی می شود . در این وضعیت چراغ ایربگ نیز روشن می شود . در این حالت چاشنی هم تعوض می شوندو حافظه داخلی یونیت برنامه ریزی مجدد می شود . البته یونیت را تعویض هم می شود کرد . برای خرید انواع یونیت خودروهای داخلی و خارجی با ما درتماس باشید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

واتساپ : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

فروشگاه ما : ایسیو بانک

blank blank blank
blank

حمزه پوراقبالی هستم . کارشناس برق و الکترونیک . فعال تجاری در حوزه کامپیوترهای خودرویی . برای این که بتوانیم نیازهای مردم عزیزمان را در حوزه لوازم یدکی خودرو اللخصوص زمینه گسترده و کمی ناشناخته یونیت کنترل های خودرویی ، به راحتی و با اطمینان خاطر و بدون ضرر و زیان برآورده به خیر کنیم ، پا به این عرصه گذاشته ایم . و نیز کارآفرینی و توسعه تجاری در بازار تجهیزات وابسته به خودرو را پیگیری میکنیم . اانشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *