ABS سازه پویش

فروش یونیت کنترل بلوک ABS سازه پویش

بلوک ABS در خودروهای امروزی متشکل شده است از یونیت کنترل الکترونیکی که با دیگر یونیت های خودرو ارتباط الکتریکی دارد ، پمپ ABS که نوعی موتور DC می باشد و بلوک هیدرولیکی که شیر برقی های قطع و وصل کننده فشار روغن هر چرخ را بر عهده دارند. فروش یونیت کنترل الکترونیکی به صورت مجزا نیز برای ما مقدور است.

از جمله اولین تولید کنندگان داخلی بلوک و نیز یونیت کنترل سیستم ترمز ضد قفل ABS در ایران شرکت سازه پویش از شرکت های تابع گروه قطعه سازی عظام بوده است .

همنطور که میدانید بلوک های ABS شامل اجزایی نظیر یونیت کنترل الکترونیکی که با دیگر نود ها و ECU ها در ارتباط است ،

بلوک ABS مندو BH60

اجزا بلوک ABS کامل خودرو

  • یونیت کنترل الکترونیکی
  • سوکت یا محل اتصال کانکتور دسته سیم
  • پمپ هیدرولیکی
  • شیربرقی ها
  • ترمینال لوله های رفت و برگشت روغن

محل های اتصال لوله های رفت و برگشت روغن ترمز ، موتور یا پمپ محرک روغن ترمز و شیر برقی هایی برای باز و بسته کردن مسیر روغن برای چرخ های مختلف می باشد . این یونیت کنترل ها تعمیر پذیر هستند و میتوان موتور و برد الکتورنیکی ان را تعمیر و بازیابی کرد . برای خرید این محصول با ما درتماس باشید .

فروش یونیت کنترل الکترونیکی بلوک abs

ممکن است بر اثر تصادف و یا اتصالی در سیم کشی خودرو و یا تعمیر بخش الکترونیکی بلوک ABS آسیب ببیند .

این آسیب دیدگی هم ممکن است شکستگی و یا ترک برد الکترونیکی و یا سوختن ترکها و مسیرها سیگنال و یا سوختن قطعات الکترونیکی را شامل شود .

در هر صورت این امکان هست که تنها بخش یونیت الکترونیکی را از ما خرید کنید تا در هزینه های تعمیر خودرو صرفه جویی کنید.

برای خرید بلوک کامل ABS و یا اجزای آن حتما باید شماره فنی حک شده بر پشت یونیت و یا برچسب روی پمپ را برای ما ارسال کنید تا مطابق آن برای شما محصول ارسال کنیم .

 

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

واتساپ : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

فروشگاه ما : ایسیو بانک

blank blank blank
blank

حمزه پوراقبالی هستم . کارشناس برق و الکترونیک . فعال تجاری در حوزه کامپیوترهای خودرویی . برای این که بتوانیم نیازهای مردم عزیزمان را در حوزه لوازم یدکی خودرو اللخصوص زمینه گسترده و کمی ناشناخته یونیت کنترل های خودرویی ، به راحتی و با اطمینان خاطر و بدون ضرر و زیان برآورده به خیر کنیم ، پا به این عرصه گذاشته ایم . و نیز کارآفرینی و توسعه تجاری در بازار تجهیزات وابسته به خودرو را پیگیری میکنیم . اانشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *