فروش یونیت ABS

فروش یونیت ABS Mobis – PL6

یا سمیع . یونیت کنترل ABS در نقشه های استاندارد با کد ۷۰۲۰ نمایش داده می شوند . یونیت Mobis – PL4 در سیستم اکو ماکس بر روی تولیدات شرکت ایرانخودرو نصب شده است . از جمله سنسورهایی متصل به یونیت ABS در این محصولات عبارتند از سنسورهای هر چهار چرخ که با کدهای ۷۰۰۰ ، ۷۰۰۵ ، ۷۰۱۰ و ۷۰۱۵  که به ترتیب مربوط می شوند به سنسور ABS جلو سمت چپ ، سنسور ABS جلو سمت راست ، سنسور ABS جلو عقب چپ و سنسور ABS جلو عقب راست . برای خرید انواع یونیت کنترل ABS خودروهای داخلی و خارجی و نیز یونیت ABS Mobis – PL6 با ما تماس بگیرید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

واتساپ : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

فروشگاه ما : ایسیو بانک

blank blank blank
blank

حمزه پوراقبالی هستم . کارشناس برق و الکترونیک . فعال تجاری در حوزه کامپیوترهای خودرویی . برای این که بتوانیم نیازهای مردم عزیزمان را در حوزه لوازم یدکی خودرو اللخصوص زمینه گسترده و کمی ناشناخته یونیت کنترل های خودرویی ، به راحتی و با اطمینان خاطر و بدون ضرر و زیان برآورده به خیر کنیم ، پا به این عرصه گذاشته ایم . و نیز کارآفرینی و توسعه تجاری در بازار تجهیزات وابسته به خودرو را پیگیری میکنیم . اانشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *