ABS مندو MGH25

فروش بلوک ABS مندو MGH25

یا صاحب عزت . دو مدل از یونیت کنترل های ABS مندو به نام های MGH-25 یا MGH25 و نیز MGH60 بیش از سایر محصولات مندو روی تولیدات شرکت سایپا به خصوص پراید در مدل های مختلف آن نصب شده است . برای تعمیر این یونیت کنترل ها ابزارهای خاصی مورد نیاز است . اجزا سیستم ترمز ABS مندو عبارت اند از سنسور ABS ، بوستر و سیلند اصلی یا CBS ، ترمز دیسکی (کالیپری) ، ترمز کاسه ای ، یونیت هیدرولیک یا HU ، واحد الکترونیکی کنترل یونیت یا ECU ، چرخ دنده شاخص که سنسور از روبروی آن عبور می کند ، موتور ایجاد کننده فشار در روغن ترمز و لوله های انتقال دهنده روغن . برای خرید یونیت کنترل ABS مندو MGH25 یا MGH60 یا ما در ارتباط باشید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

واتساپ : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

فروشگاه ما : ایسیو بانک

blank blank blank
blank

حمزه پوراقبالی هستم . کارشناس برق و الکترونیک . فعال تجاری در حوزه کامپیوترهای خودرویی . برای این که بتوانیم نیازهای مردم عزیزمان را در حوزه لوازم یدکی خودرو اللخصوص زمینه گسترده و کمی ناشناخته یونیت کنترل های خودرویی ، به راحتی و با اطمینان خاطر و بدون ضرر و زیان برآورده به خیر کنیم ، پا به این عرصه گذاشته ایم . و نیز کارآفرینی و توسعه تجاری در بازار تجهیزات وابسته به خودرو را پیگیری میکنیم . اانشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *