یا خلاق . به طور کلی قیمت ECU از هر نوعی که باشد ، یعنی چه از نوع بوش یا ساژم یا والئو و یا زیمنس و چه از نظر وضعیت ظاهری تابع عرضه و تقاضا می باشد . البته این امر مربوط با ECU نمی شود و تقریبا همه اجناس بازرگانی را شامل می شود . SL96 پژویی بنا به دلیل استفاده در خودروهای پربهاتر نسبت به پیکان ارزشمند تر و گرانتر هستند . ECU ساژم SL96 پیکانی را شاید بتوان در بازه قیمتی از ۳۰ تا ۸۰ هزار تومان قرار داد ، اما نوع پژویی آن از بازه ۹۰ تا ۳۵۰ هزار تومان در بازار وجود دارد .اینجاست که نوع پژویی به صرفه تر است که تعمیر شود و نوع پیکانی به صرفه تر است که تعویض شود . هر چند به مرور زمان استفاده از این ECU ها رو به انقراض است .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

واتساپ : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

فروشگاه ما : ایسیو بانک

blank blank blank
blank

حمزه پوراقبالی هستم . کارشناس برق و الکترونیک . فعال تجاری در حوزه کامپیوترهای خودرویی . برای این که بتوانیم نیازهای مردم عزیزمان را در حوزه لوازم یدکی خودرو اللخصوص زمینه گسترده و کمی ناشناخته یونیت کنترل های خودرویی ، به راحتی و با اطمینان خاطر و بدون ضرر و زیان برآورده به خیر کنیم ، پا به این عرصه گذاشته ایم . و نیز کارآفرینی و توسعه تجاری در بازار تجهیزات وابسته به خودرو را پیگیری میکنیم . اانشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *