ECU پراید زیمنس

قیمت ECU پراید زیمنس تک سوز

در اغلب خودرو های پراید تولیدی شرکت سایپا در سال های اخیر ECU زیمنس نصب می شود . ECU زیمنس به دلیل بومی سازی آن در داخل توسط شرکت کروز که نماینده زیمنس VDO و پس از آن شرکت Continantal است ، قیمت و نیز تنوع و موجود بودن خوبی دارد . هرچند برای تولید آن در داخل مواد اولیه وارد می شود اما باز هم مونتاژ داخل کشور آن مزیت خوبی به حساب می آید . از جمله ECU های زیمنس تک سوز نصب شده بر روی پراید انژکتوری عبارتند از : زیمنس CI1 CI2 CI3 CI4 CI5 CI6 CI7 CI8 CIP CIR CR2 CR3 . هر کدام از این ECU ها به یکدیگر قابل تبدیل است و قیمت های تقریبا در یک رنج دارند . برای خرید و استعلام قیمت با ما در تماس باشید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

واتساپ : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

فروشگاه ما : ایسیو بانک

blank blank blank
blank

حمزه پوراقبالی هستم . کارشناس برق و الکترونیک . فعال تجاری در حوزه کامپیوترهای خودرویی . برای این که بتوانیم نیازهای مردم عزیزمان را در حوزه لوازم یدکی خودرو اللخصوص زمینه گسترده و کمی ناشناخته یونیت کنترل های خودرویی ، به راحتی و با اطمینان خاطر و بدون ضرر و زیان برآورده به خیر کنیم ، پا به این عرصه گذاشته ایم . و نیز کارآفرینی و توسعه تجاری در بازار تجهیزات وابسته به خودرو را پیگیری میکنیم . اانشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *