برچسب ECU

برچسب ایسیو ECU مفهوم و معنی اطلاعات آن

ای خدای توانگر . اگر حتی بک بار یک ECU را در دست گرفته باشید روی آن برچسب کاغذی یا پلاستیکی دیده اید که حاوی اطلاعات از مشخصات ایسیو است . اطلاعات از قبیل لوگو و یا آرم شرکت سازنده ایسیو مانند Bosch , Sagem , Crouse و غیره ، سریال شرکت سازنده ایسیو مانند ۵WY5K13A-D ، ورژن ساخت ایسیو نظیر Index 00 ، تاریخ و شماره تولید ایسیو نظیر I 1101.14/1 10 ، مدل ایسیو نظیر SIM2k-34VR برای بنزینی و SIM2K-48VR برای دوگانه سوز ، آرم ویا لوگو شرکت سفارش دهنده ایسیو نظیر saipa , Peugeot , megamotors , kia ، شماره سریال سفارش دهنده ایسیو یا شماره کالیبراسیون نرم افزار مانند YG20240128 ، نام خودرو مورد استفاده مانند SAMAND یا RANA ، نوع موتور خودرو که ایسیو آن را کنترل می کند مانند XU7 یا EF7 ، نوع ایموبیلایزر مانند CIM , CIM2 , CAN , CBM ، استاندارد آلایندگی مانند E2 , E4 برای یورو ۲ و یورو ۴ . همه این اطلاعات در یک بار کد نیز ذخیره می شود .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

واتساپ : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

فروشگاه ما : ایسیو بانک

blank blank blank
blank

حمزه پوراقبالی هستم . کارشناس برق و الکترونیک . فعال تجاری در حوزه کامپیوترهای خودرویی . برای این که بتوانیم نیازهای مردم عزیزمان را در حوزه لوازم یدکی خودرو اللخصوص زمینه گسترده و کمی ناشناخته یونیت کنترل های خودرویی ، به راحتی و با اطمینان خاطر و بدون ضرر و زیان برآورده به خیر کنیم ، پا به این عرصه گذاشته ایم . و نیز کارآفرینی و توسعه تجاری در بازار تجهیزات وابسته به خودرو را پیگیری میکنیم . اانشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *