یونیت کنترل ABS

نصب یونیت کنترل ABS روی خودروهای داخلی

به نام عدالت . یونیت کنترل های ABS بعد از سال ۱۳۸۵ در شرکت های خودرو سازی ایرانی به یک نوع الزام مبدل شد . این به این معنی بود که خودرو سازها باید سازوکاری به نام سیستم ترمز ABS را به نحوی که استانداردهای لازم را تامین کند روی خودروهای داخلی خود نصب کنند . پیشتر کارشناسان به این موضوع اشاره کرده بودند که وجود سیستم ترمز ABS بر روی خودروها تاثیر به سزایی در کاهش تلفات جانی و مالی در اثر تصادفات درون شهری و برون شهری دارد . ما برآنیم تا با تامین انواع یونیت کنترل سیستم ABS برای خودروهای داخلی و خارجی با قیمت های منصفانه و ارسال آن به نقاط مختلف کشور تاثیر خوبی بر روی کاهش صوانح جاده ای داشته باشیم . با ما در تماس باشید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

واتساپ : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

فروشگاه ما : ایسیو بانک

blank blank blank
blank

حمزه پوراقبالی هستم . کارشناس برق و الکترونیک . فعال تجاری در حوزه کامپیوترهای خودرویی . برای این که بتوانیم نیازهای مردم عزیزمان را در حوزه لوازم یدکی خودرو اللخصوص زمینه گسترده و کمی ناشناخته یونیت کنترل های خودرویی ، به راحتی و با اطمینان خاطر و بدون ضرر و زیان برآورده به خیر کنیم ، پا به این عرصه گذاشته ایم . و نیز کارآفرینی و توسعه تجاری در بازار تجهیزات وابسته به خودرو را پیگیری میکنیم . اانشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *