فروش نودهای سمند

فروش نودهای شبکه مالتی پلکس سمند سورن

نود به معنای گره و به هر مدول سخت افزاری که حداقل شامل یک واسط جهت اتصال به شبکه و انتقال اطلاعات می باشد اطلاق می گردد.
تجهیز خودروی سمند و سورن مالتی پلکس با موتورهای به XU7 & EF7 به شبکه بدنه با ۵ نود (Node) به نامهای CCN , DDN , FN ,ICN , PDN و تحت پروتکل CAN  سرعت پایین (Low speed) مربوط به کلاس B  می باشد . در این شبکه ECU موتور جزء نود ها قرار نگرفته و با پروتکل CAN سرعت بالا به FN متصل متصل است . دیاگ در این شبکه به منظور عیب یابی و یا پیکربندی نودها به نود CCN با پروتکل CAN سرعت بالا متصل است . می توان در صورت بروز مشکل سخت افزاری نود مربوطه را تعمیر کرد و یا تعویض کرد . در هر صورت برای تامین نودها و ارسال آن به سراسر کشور با ما در تماس باشید .

حمزه پوراقبالی هستم . کارشناس برق و الکترونیک . فعال تجاری در حوزه کامپیوترهای خودرویی . برای این که بتوانیم نیازهای مردم عزیزمان را در حوزه لوازم یدکی خودرو اللخصوص زمینه گسترده و کمی ناشناخته یونیت کنترل های خودرویی ، به راحتی و با اطمینان خاطر و بدون ضرر و زیان برآورده به خیر کنیم ، پا به این عرصه گذاشته ایم . و نیز کارآفرینی و توسعه تجاری در بازار تجهیزات وابسته به خودرو را پیگیری میکنیم . اانشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *