پخش عمده ایسیو

پخش ایسیو و یونیت خودرو

یا خالق . از جمله قطعات یدکی که به راحتی داخل هر یدکی فروشی پیدا نمی شود و شاید مصرف کننده نهایی که مالکان خودرو هستند برای تهیه آن با چالش های متعددی از جمله نامفهموم بودن مدل ، نامشخص بودن قیمت ، وجود یا عدم وجود گارانتی ، محل تهیه محصول و غیره با آن روبرو هستند ، یونیت کنترل خودوریی یا ایسیو و یا کامپیوتر خودرو است . برخی یونیت کنترل های خودرویی کم یاب هستند و حتی فروشندگان این محصول هم آنها را ندارند . بنابر این برای جدایی از این چالش ها و خرید مطمئن و درست ارتباط با ما را تجربه کنید . با استفاده از راه های ارتباطی زیر با شما همراه هستیم .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

واتساپ : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

فروشگاه ما : ایسیو بانک

blank blank blank
blank

حمزه پوراقبالی هستم . کارشناس برق و الکترونیک . فعال تجاری در حوزه کامپیوترهای خودرویی . برای این که بتوانیم نیازهای مردم عزیزمان را در حوزه لوازم یدکی خودرو اللخصوص زمینه گسترده و کمی ناشناخته یونیت کنترل های خودرویی ، به راحتی و با اطمینان خاطر و بدون ضرر و زیان برآورده به خیر کنیم ، پا به این عرصه گذاشته ایم . و نیز کارآفرینی و توسعه تجاری در بازار تجهیزات وابسته به خودرو را پیگیری میکنیم . اانشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *