کد دسترسی ایسیو

کد دسترسی ایسیو و دلیل قفل شدن خودرو

یا رب . اغلب خودروها برای فرایند تعریف کلید نیاز به کد دسترسی دارند . بعد از این که کد دسترسی را به دست آوردید برای تعریف کلید خودرو باید در کارد خاصی که در فرایند تعریف کلید هست وارد کنیذ . در صورت وارد کردن کد اشتباه به میزان مدت زمان خاصی حتی کد دسترسی درست هم کار نمیکند و باید منتظر سپری شدن زمان خاصی باشید . این زمان برای بار اول و دوم ۱۰ ثانیه ، بار سوم ده دقیقه ، چهارم ۲۰ دقیقه ، پنجم ۲۰ دقیه ، ششم ۸۰ دقیقه ، هفتم ۱۶۰ دقیقه ، هشتم ۳۲۰ دقیقه ، نهم ۶۴۰ دقیقه و برای بیش از ۱۰ بار ۱۲۸۰ دقیقه خواهد بود . برای خرید انواع ایسیو و ایموبیلایزر با ما همراه باشید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

واتساپ : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

فروشگاه ما : ایسیو بانک

blank blank blank
blank

حمزه پوراقبالی هستم . کارشناس برق و الکترونیک . فعال تجاری در حوزه کامپیوترهای خودرویی . برای این که بتوانیم نیازهای مردم عزیزمان را در حوزه لوازم یدکی خودرو اللخصوص زمینه گسترده و کمی ناشناخته یونیت کنترل های خودرویی ، به راحتی و با اطمینان خاطر و بدون ضرر و زیان برآورده به خیر کنیم ، پا به این عرصه گذاشته ایم . و نیز کارآفرینی و توسعه تجاری در بازار تجهیزات وابسته به خودرو را پیگیری میکنیم . اانشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *