ECU بوش 7.4.4

فروش ECU بوش ۷.۴.۴ اروپایی

ای بخشنده مهربان . ECU بوش در بین برندهای دیگر ECU دارای تنوع بسیار بیشتری می باشد . در این مورد همین نکته شاید کافی باشد که بسیاری از خودرو سازان مطرح جهان جز از ECU های تولیدی شرکت بوش از ECU و یونیت کنترل های شرکت دیگری استفاده نمی کنند . ECU بوش ۷.۴.۴ اروپایی در دو نوع M و ME در بازار موجود می باشند . نوع ME بر روی پژو ۲۰۶ های تیپ ۴ و ۵ و ۶ نصب شده اند و بوش M بر روی خودروهای پژو ۴۰۵ نصب شده اند . ECU بوش ۷.۴.۴ در یک دسته بندی دیگر به نوع اروپایی و آفریقایی هم دسته بندی می شوند . ECU بوش ۷.۴.۴ بر روی پژو های دیگر از جمله پژو ۳۰۷ و غیره نیز نصب شده است .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

واتساپ : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

فروشگاه ما : ایسیو بانک

blank blank blank
blank

حمزه پوراقبالی هستم . کارشناس برق و الکترونیک . فعال تجاری در حوزه کامپیوترهای خودرویی . برای این که بتوانیم نیازهای مردم عزیزمان را در حوزه لوازم یدکی خودرو اللخصوص زمینه گسترده و کمی ناشناخته یونیت کنترل های خودرویی ، به راحتی و با اطمینان خاطر و بدون ضرر و زیان برآورده به خیر کنیم ، پا به این عرصه گذاشته ایم . و نیز کارآفرینی و توسعه تجاری در بازار تجهیزات وابسته به خودرو را پیگیری میکنیم . اانشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *