فروش ایسیو زیمنس

فروش ایسیو زیمنس یورو ۴ بایفیول CBR

یا لطیف . روی خودرو پژو ۴۰۵ از ابتدای تولید این ماشین تا به امروز ایسیو های متعدد و مختلفی نصب شده است . از ایسیو های جدیدی که به لطف تولید داخل شدن انواع ایسیو در شرکت هایی نظیر کروز پلاس روی این خودرو نصب شده است ، ایسیو زیمنس CBR می باشد . این ایسیو همانطور که در تصویر آن دیده می شود با عنوان SIM2K-48VR است ، که نشان دهنده بایفیول بودن آن است . در ایسیوهای بایفیول ایسیو بنزین و گاز در یک ایسیو تجمیع شده اند و نیاز به استفاده از کیت CNG جداگانه نمی باشد . این ایسیو همچنین از استاندارد یورو چهار (E4) پشتیبانی می کند و نیز موتور نصب شده روی خودرو پژو ۴۰۵ از نوع XU7 می باشد که توسط این ایسیو کنترل می شود . برای خرید این ایسیو با ما در ارتباط باشید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

واتساپ : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

فروشگاه ما : ایسیو بانک

blank blank blank
blank

حمزه پوراقبالی هستم . کارشناس برق و الکترونیک . فعال تجاری در حوزه کامپیوترهای خودرویی . برای این که بتوانیم نیازهای مردم عزیزمان را در حوزه لوازم یدکی خودرو اللخصوص زمینه گسترده و کمی ناشناخته یونیت کنترل های خودرویی ، به راحتی و با اطمینان خاطر و بدون ضرر و زیان برآورده به خیر کنیم ، پا به این عرصه گذاشته ایم . و نیز کارآفرینی و توسعه تجاری در بازار تجهیزات وابسته به خودرو را پیگیری میکنیم . اانشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *