فروش ایسیو ساژم S2000-3e پژو ۲۰۶ TU3

فروش ایسیو ساژم S2000-3e پژو ۲۰۶ TU3

در خودرو پژو ۲۰۶ با موتور TU3 که روی پژوهای ده هشتاد زیاد نصب شد در کل دو گروه ایسیو بیشتر نصب شد ساژم یا والئو . ایسیو های کنترل کننده موتور TU3 از گروه ساژم عبارت بودند از S2000-3e و S2000-3f که بعدا ایسیوهای ۳g , 2a , 2b و غیره را نیز به تبدیل نرم افزاری روی این پژو نصب می کردند . مشخصه بارز کامپیوترهای S2000-3e مربوط می شد به سیمی بودن دیچه گاز . در حالی که در والئو دریچه گاز برقی شد . ایسیو های ساژم تماما موم ریزی شده بودند و تعمیر آنها کمی دشوار است . برای خرید انواع ایسیوهای ساژم پژو ۲۰۶ و یا سمند و پژو پارس و ۴۰۵ با ما در تماس باشید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

واتساپ : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

فروشگاه ما : ایسیو بانک

blank blank blank
blank

حمزه پوراقبالی هستم . کارشناس برق و الکترونیک . فعال تجاری در حوزه کامپیوترهای خودرویی . برای این که بتوانیم نیازهای مردم عزیزمان را در حوزه لوازم یدکی خودرو اللخصوص زمینه گسترده و کمی ناشناخته یونیت کنترل های خودرویی ، به راحتی و با اطمینان خاطر و بدون ضرر و زیان برآورده به خیر کنیم ، پا به این عرصه گذاشته ایم . و نیز کارآفرینی و توسعه تجاری در بازار تجهیزات وابسته به خودرو را پیگیری میکنیم . اانشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *