مرداد ۱۶, ۱۳۹۹
معرفی رله های CEC

جعبه فیوز و رله IPFRB داخل اتاق پژو

در سیستم هوشمند CEC که خیرا بر روی برخی کحصولات ایرانخودرو نظیر پژو پارس و پژو ۴۰۵ نصب شده است دو نوع جعبه فیوز مستقر است . جعبه فیوز اول موسوم به جعبه فیوز و رله IPFRB داخل محفظه موتور بوده که کنار باتری نصب می شود.

جعبه فیوز و رله دوم داخل اتاق سرنشین و زیر داشبورد و بالای پایین راننده قرار دارد و با برداشتن در پوش پلاستیکی آن فیوزها و رله ها نمایان می شوند . نام دیگر این جعبه فیوز در اصلاح فنی ایرانخودرو IPFRB نیز نام دارد . لیست انواع فیوزها و نیز رله های به کار رفته در IPFRB به نام و شرح انجام وظیفه در جدول های زیر آمده است . همینطور که دیده می شود . برخی از فیوزها و یا رله در این جعبه فیوز و رله برق رسانی به چندین بخش را انجام می دهند و از کار افتادن یک فیوز و رله ممکن است برق چند مصرف کننده را همزمان قطع کند .

 

 

حمزه پوراقبالی هستم . کارشناس برق و الکترونیک . فعال تجاری در حوزه کامپیوترهای خودرویی . برای این که بتوانیم نیازهای مردم عزیزمان را در حوزه لوازم یدکی خودرو اللخصوص زمینه گسترده و کمی ناشناخته یونیت کنترل های خودرویی ، به راحتی و با اطمینان خاطر و بدون ضرر و زیان برآورده به خیر کنیم ، پا به این عرصه گذاشته ایم . و نیز کارآفرینی و توسعه تجاری در بازار تجهیزات وابسته به خودرو را پیگیری میکنیم . اانشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *