فروش ایربگ تیبا

فروش ایربگ خودرو تیبا و اجزاء تشکیل دهنده

اجزا تشکیل دهنده سیستم ایربگ تیبا عبارت اند از :  ۱ – مدول ایربگ سمت راننده و سرنشین جلو : شامل کیسه هوا ، چاشنی انفجار و کاور روی آن . ۲ -کنتاکت چرخشی ( فنر جمع کننده) ارتباط بین ECU و مدول ایربگ از طریق این قطعه می باشد) . ۳ -ECU ایربگ: وظیفه پردازش اطلاعات را داشته و فرمان عملکرد ایربگ و پیش کشنده های کمربندها را ارسال می کند . ۴ -کلید غیر فعال کننده ایربگ سمت سرنشین جلو : یک سوئیچ الکتریکی است و ایربگ سمت سرنشین جلو را غیر فعال می کند . برای خرید هر یک از قسمت های ایربگ عمل کرده تیبا با ما همراه باشید .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

واتساپ : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

فروشگاه ما : ایسیو بانک

blank blank blank
blank

حمزه پوراقبالی هستم . کارشناس برق و الکترونیک . فعال تجاری در حوزه کامپیوترهای خودرویی . برای این که بتوانیم نیازهای مردم عزیزمان را در حوزه لوازم یدکی خودرو اللخصوص زمینه گسترده و کمی ناشناخته یونیت کنترل های خودرویی ، به راحتی و با اطمینان خاطر و بدون ضرر و زیان برآورده به خیر کنیم ، پا به این عرصه گذاشته ایم . و نیز کارآفرینی و توسعه تجاری در بازار تجهیزات وابسته به خودرو را پیگیری میکنیم . اانشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *