کیسه هوا پراید

فروش کیسه هوا راننده و سرنشین پراید

به نام خدا . امروزه استفاده از کیسه هوا در خودروهای داخلی به لطف فشارهای موسسه استاندارد به امری معمول بدل شده . البته گزارشاتی رسیده که کیسه هوا در خودرو بدون تصادف در حین حرکت باز شده است . و این اتفاق بسیار خطرناک ممکن است به بهای جان سرنشینان منتهی شود . کیسه هوای پراید در مدل های جدید از نوع عماد ، کروز ، ایمن استفاده می شود . برای تعویض ایربگ لازم است تا به یک تعمیرگاه که تخصص تعویض ایربگ را دارد مراجعه کنید . در این مواقع یونیت ایربگ یعنی بخش کنترلی و ECU ایربگ ریست شده و برنامه ریزی مجدد می شود تا مجددا قابل استفاده باشد و نیازی به تعویض هم ندارد . اما مجموعه کیسه هوا شامل کیسه هوا و چشانی ها و سنسورهای ضربه خورده و خراب شده باید تعویض شوند . نرخ قیمت انواع کیسه هوا بسته به نوع خودرو و نیز قسمتی از خودرو که استفاده می شود متغیر است .

تیم تعمیرات ایسیو بانک :

شرکت ایسیو بانک در راستای بهبود خدمات و رضایت مشتریان ، تعمیرات انواع کامپیوترهای خودرو و بلوک های ABS را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می‌ توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی و واتس آپ ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر ایسیو و بلوک ABS و یونیت های الکترونیکی خودرو خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید.

موبایل : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

واتساپ : ۰۹۳۸۹۴۹۵۳۴۷

فروشگاه ما : ایسیو بانک

blank blank blank
blank

حمزه پوراقبالی هستم . کارشناس برق و الکترونیک . فعال تجاری در حوزه کامپیوترهای خودرویی . برای این که بتوانیم نیازهای مردم عزیزمان را در حوزه لوازم یدکی خودرو اللخصوص زمینه گسترده و کمی ناشناخته یونیت کنترل های خودرویی ، به راحتی و با اطمینان خاطر و بدون ضرر و زیان برآورده به خیر کنیم ، پا به این عرصه گذاشته ایم . و نیز کارآفرینی و توسعه تجاری در بازار تجهیزات وابسته به خودرو را پیگیری میکنیم . اانشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *